KONTAKT Z NAMI

ul. Reja 5
65-001 Zielona Góra

​encerece@gmail.com

TELEFON

664 294 338

NR KONTA

81 1060 0076 0000 3080 0008 0456

© 2019  EnceRęce

SZKOŁY

EnceRęce Szkoła gotowania to projekt edukacyjny adresowany również do dzieci szkolnych w każdym wieku. Główny cel to kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz przekazywanie cennych umiejętności kulinarnych przydatnych przez całe życie.

TEMATYKA ZAJĘĆ

Wybór tematyki zajęć jest praktycznie nieograniczony. Rozmawiamy o zdrowym żywieniu, sezonowości w kuchni, kuchniach świata, kulinarnych zwyczajach czy zasadach savoir-vivre’u. Menu możemy dostosować do tematów, o których w danym czasie dzieci uczą się na lekcjach geografii czy historii.

CENNIK

grupa do 20 dzieci

600 zł

Please reload

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Zajęcia trwają ok. 1-1,5 godziny. Dzieci na czas zajęć otrzymują fartuszki, składniki oraz wszystkie akcesoria niezbędne do gotowania. Na koniec zajęć dzieci zasiadają do stołu, aby zjeść przygotowane przez siebie danie.Po skończonych zajęciach dzieci dostają przepisy, żeby mogły przygotować podobną potrawę w domu.

W jednych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 20 dzieci, ale równie chętnie pracujemy z mniejszymi grupami.

KONTAKT & REZERWACJA

Zapraszamy do kontaktu z nami. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem 664 294 338 lub mailowo encerece@gmail.com. W przypadku zainteresowania organizacją zajęć niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja terminów.

GDZIE

Prowadzimy zajęcia kulinarne dla dzieci szkolnych w każdym wieku. Nasza kuchnia jest wyposażona tak, aby więksi kucharze czuli się w niej komfortowo. Zajęcia możemy poprowadzić także w Państwa szkole.

KIEDY

Spotkania mogą być organizowane jednorazowo jak i regularnie (np. co tydzień, miesiąc lub kwartał).

nasi partnerzy: