KONTAKT Z NAMI

ul. Reja 5
65-001 Zielona Góra

​encerece@gmail.com

TELEFON

664 294 338

NR KONTA

81 1060 0076 0000 3080 0008 0456

© 2019  EnceRęce

Przedszkola

Prowadzimy zajęcia kulinarne dla dzieci przedszkolnych w każdym wieku, także tych najmłodszych. Śmiało możemy powiedzieć, że podczas cyklicznych zajęć z niejednego niejadka uczyniliśmy prawdziwego smakosza. Podczas zajęć dzieci samodzielnie przygotowują ciekawe potrawy, a w międzyczasie rozmawiają z nami o zdrowym żywieniu, przyprawach i ich pochodzeniu, sezonowości w kuchni, kulinarnych zwyczajach, smakach i zapachach czy zasadach savoir­ vivre'u.

TEMATYKA ZAJĘĆ

Wybór tematyki zajęć jest praktycznie nieograniczony. Rozmawiamy o zdrowym żywieniu, sezonowości w kuchni, kuchniach świata, kulinarnych zwyczajach czy zasadach savoir-vivre’u.

CENNIK

grupa do 25 dzieci

500 zł

Please reload

ORGANIZACJA ZAJĘĆ

Zajęcia trwają ok. 1-1,5 godziny. Dzieci na czas zajęć otrzymują fartuszki, składniki oraz wszystkie akcesoria niezbędne do gotowania. Na koniec zajęć dzieci zasiadają do stołu, aby zjeść przygotowane przez siebie danie. Po skończonych zajęciach dzieci dostają przepisy, żeby wspólnie z rodzicami mogły przygotować podobną potrawę w domu.

W jednych zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 25 dzieci, ale równie chętnie pracujemy z mniejszymi grupami.
 

GDZIE

Nasza kuchnia jest bezpieczna i wyposażona tak, aby mali kucharze czuli się w niej komfortowo. Zajęcia możemy poprowadzić także w Państwa przedszkolu.

KONTAKT & REZERWACJA

Zapraszamy do kontaktu z nami. Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie pod numerem 664 294 338 lub mailowo encerece@gmail.com. W przypadku zainteresowania organizacją zajęć niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja terminów.

KIEDY

Spotkania mogą być organizowane jednorazowo jak i regularnie (np. co tydzień, miesiąc lub kwartał).

nasi partnerzy: